Jak kupić regały używane w CEL-LOG?

Nie tak dawno na naszym portalu omówiliśmy zalety wykorzystania używanych regałów magazynowych. Dzisiaj przedstawimy proces ich wdrożenia w magazynie — od zakupu aż po instalację.
Jak Kupić Regały Używane W Cel-Log? - Cel-Log zdjęcie nr 3
Spis treści

Etap 1: Ocena potrzeb i warunków

Zanim będziemy w stanie zasugerować najodpowiedniejsze regenerowane systemy magazynowe dla danego miejsca, musimy na wstępie zrozumieć wymagania i oczekiwania Klienta. Równie istotne jest określenie warunków panujących w magazynie lub hali produkcyjnej, w tym powierzchni obiektu oraz jego wysokości. Na podstawie tych informacji możemy zorientować się, czy posiadamy niezbędne składniki do stworzenia systemu i zaproponować wstępną wycenę.

Etap 2: Projektowanie konstrukcji

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, sprzedaży, a także demontażu i montażu systemów magazynowych. Pozwala nam to na opracowanie optymalnej konfiguracji. Zdajemy sobie sprawę, jak maksymalnie wykorzystać metraż magazynu – zarówno po posadzce jak i pod sufitem. Tworzymy projekt konstrukcji, jednocześnie oferując porady w przypadku możliwości zastosowania jeszcze lepszych rozwiązań.

Etap 3: Realizacja z montażem lub bez

Po szczegółowej analizie potrzeb i warunków oraz po zatwierdzeniu przez Klienta projektu przechodzimy do fazy realizacji. Najczęściej proponujemy zakup regałów z montażem — szczególnie przy skomplikowanych konstrukcjach, takich jak podesty czy antresole magazynowe, chcemy mieć pełne przekonanie, że instalacja używanych wcześniej regałów magazynowych spełni najwyższe standardy. Zadbamy o to, aby jak najwierniej odzwierciedlić każdy szczegół projektu oraz zapewnić maksymalną stabilność.

Po zakończeniu prac przeprowadzamy przegląd regałów, aby potwierdzić, że konstrukcja jest solidna i bezpieczna. W przypadku prostszych systemów magazynowych istnieje też możliwość wyboru jedynie dostawy — wówczas montaż pozostawiamy w gestii Klienta.

Chciałbyś skorzystać z zalet używanych systemów magazynowych, aby za rozsądną cenę wyposażyć halę w solidną konstrukcję magazynową? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty CEL-LOG.

Jak Kupić Regały Używane W Cel-Log? - Cel-Log zdjęcie nr 4