Regały na wózki transportowe

Jesteś tutaj:

Regały na wózki transportowe

Regały na wózki transportowe to specjalistyczne konstrukcje magazynowe, które zapewniają efektywne i bezpieczne przechowywanie wózków transportowych różnego rodzaju. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w centrach dystrybucyjnych, magazynach, sklepach i wszędzie tam, gdzie wózki transportowe są kluczowym elementem pracy.

Masz pytania?

Napisz do nas już teraz!

Regały na wózki CEL-LOG

Zadbaj o porządek i efektywność w swoim magazynie z regałami na wózki transportowe od CEL-LOG! Dzięki naszym rozwiązaniom zyskasz więcej miejsca, zwiększysz bezpieczeństwo i poprawisz organizację pracy. Wybierz CEL-LOG, by osiągnąć pełną efektywność w zarządzaniu magazynem!

Zalety:

  • Optymalizują wykorzystanie przestrzeni, umożliwiając składowanie wózków pionowo.
  • Chronią wózki transportowe przed uszkodzeniami.
  • Poprawiają bezpieczeństwo w miejscu pracy przez uporządkowanie przestrzeni.
  • Ułatwiają szybki i łatwy dostęp do wózków.
  • Pomagają utrzymać ład i porządek w magazynie.

Znajdź nas

Regały Na Wózki Transportowe - Cel-Log zdjęcie nr 3

W jakim celu w magazynie warto zastosować regały na wózki transportowe?

Jeżeli Twój magazyn dysponuje dużą ilością wózków transportowych, istotne jest, aby znaleźć dla nich odpowiednie miejsce do składowania. Praktycznym rozwiązaniem są dedykowane regały magazynowe, przystosowane do obsługi wózków transportowych.

Skuteczny sposób na uporządkowanie przestrzeni w magazynie

Regały na wózki transportowe pozwalają wygospodarować dodatkową przestrzeń w magazynie do bezpiecznego przechowywania sprzętu, niezbędnego do obsługi towarów i realizacji wielu procesów logistycznych. To sposób na tworzenie bezpiecznego i uporządkowanego magazynu.

Dzięki możliwości stworzenia konstrukcji na indywidualne zamówienie pod względem wymiarów przestrzeń magazynowa zostaje właściwie zagospodarowana, a dostęp do wózków transportowych jest bezproblemowy.