Wynajem regałów używanych

Jesteś tutaj:

Wynajem regałów używanych

Wynajem używanych regałów magazynowych to ekonomiczne rozwiązanie dla firm, które nie chcą ponosić i dużego wydatku związanego z zakupem regałów magazynowych. Oferowane regały na wynajem, mimo że były już wcześniej używane, są w pełni funkcjonalne i spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa.

Nasze regały do wynajmu są zawsze  dokładnie sprawdzane pod kątem uszkodzeń.

Masz pytania?

Napisz do nas już teraz!

Zalety wynajmu regałów

  • Regały używane do wynajmu są  dokładnie sprawdzane pod kątem uszkodzeń i bezpieczeństwa, a także są dobrze utrzymane, aby zapewnić ich długotrwałą użyteczność. Otrzymujesz w pełni funkcjonalne konstrukcje regałowe za ułamek ceny zakupu.
  • Wynajem pozwala na dostosowanie ilości i rodzaju regałów do aktualnych potrzeb magazynowych, co jest szczególnie ważne w dynamicznie zmieniających się warunkach rozwoju przedsiębiorstwa.
  • Wykorzystanie używanych regałów to odpowiedzialne i zrównoważone podejście do gospodarki zasobami, które przyczynia się do ochrony środowiska.

Wynajmij używane regały magazynowe z Cel-Log

CEL-LOG to partner, na którym możesz polegać. Oferując wynajem wysokiej jakości używanych regałów magazynowych, zależy nam, na bezpieczeństwie Twojego biznesu.

Wybierając CEL-LOG, zyskujesz nie tylko elastyczność i oszczędności, ale także wsparcie doświadczonego zespołu, który pomoże Ci znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb Twojego magazynu.

Znajdź nas

Wynajem regałów magazynowych – co musisz wiedzieć?

Wynajem regałów magazynowych jest dogodną opcją dla Klientów, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości w biznesie. Na początku działalności trudno jest czasem określić, jakie towary będą najczęściej obsługiwane. Wynajem pozwala na przetestowanie wielu rozwiązań.

Jak wygląda wynajem regałów?

Zdecydować można się na wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Najczęściej Klienci decydują się na zawarcie umowy na 36 lub 60 miesięcy. Możliwe jest oczywiście zarówno skrócenie, jak i wydłużenie czasu.

Regały magazynowe – wynajem, który się opłaca

Wynajem jest niezawodnym i prostym sposobem na zdobycie niezbędnego wyposażenia magazynowego. Pozwala na osiągnięcie pozytywnych rezultatów z zagospodarowania przestrzeni magazynowej.

Inwestycja w środki trwałe na własność często jest opcją nieopłacalną dla początkujących przedsiębiorców. Korzystniejszy cenowo jest wynajem regałów magazynowych. 

 

Wynajem Regałów Używanych - Cel-Log zdjęcie nr 3