Ramy regałów paletowych

Jesteś tutaj:

Ramy regałów paletowych

Ramy regałów to pionowe komponenty konstrukcyjne, które stanowią główne podpory dla półek i palet. Ich głównym zadaniem jest udźwignięcie ciężaru towarów składowanych na paletach. Ramy regałów paletowych to kluczowy element każdego systemu magazynowania palet, gwarantujący bezpieczne i efektywne składowanie towarów.

Wybierając ramy regałów paletowych od CEL-LOG, zyskujesz produkty najwyższej jakości, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń magazynową. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i jak możemy wspomóc rozwój Twojej firmy.

Masz pytania?

Napisz do nas już teraz!

Zalety naszych ram regałowych to:

  • Wysoka wytrzymałość i stabilność – dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, ramy regałów paletowych są w stanie udźwignąć duże obciążenia, zapewniając bezpieczeństwo przechowywanych towarów.
  • Regulowana wysokość półek – możliwość dostosowywania wysokości półek daje elastyczność w zarządzaniu przestrzenią, pozwalając na optymalne wykorzystanie każdego centymetra powierzchni magazynowej.
  • Solidność – wytrzymała konstrukcja i odporność na uszkodzenia mechaniczne gwarantują, że ramy będą służyć przez wiele lat, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Postaw na CEL-LOG!

W CEL-LOG wiemy, jak ważna jest odpowiednia organizacja przestrzeni magazynowej. Nasze ramy regałów paletowych, dzięki swej solidnej konstrukcji i elastyczności, są idealnym rozwiązaniem dla każdego magazynu. Dajemy Ci  nie tylko produkt najwyższej jakości, ale również wsparcie naszych specjalistów, którzy pomogą maksymalnie wykorzystać Twoją przestrzeń magazynową.

Nasza oferta

Znajdź nas

Czym wyróżniają się ramy regałów paletowych?

Najlepszej jakości ramy regałów paletowych są mocne i trwałe, odporne na uszkodzenia chemiczne i mechaniczne. Tworzą funkcjonalny system regałów dostosowany do wybranej przestrzeni magazynowej. Ich obsługa może odbywać się ręcznie lub przy pomocy wózków widłowych. Konstrukcja stalowa wyróżnia się bardzo dużą stabilnością.

Ramy regałów paletowych wykorzystać można bez przeszkód w wielu przestrzeniach, co przekłada się na ich uniwersalność.

Montaż ramy regałów paletowych

Rama regałów paletowych może znaleźć zastosowanie w niemal każdej przestrzeni magazynowej, ze względu na swoją elastyczność. Trwała i niezawodna konstrukcja jest bardzo prosta w montażu i demontażu. Należy jedynie stosować się do zaleceń producenta. Prawidłowy montaż gwarantuje bezpieczne użytkowanie przez bardzo długi czas.