Regały z zadaszeniem i wiaty

Jesteś tutaj:

Regały z zadaszeniem i wiaty

Regały z zadaszeniem i wiaty to unikalne rozwiązania magazynowe, które łączą funkcje standardowego systemu przechowywania z ochroną przed warunkami atmosferycznymi. Są one niezastąpione tam, gdzie przechowywane towary muszą być zabezpieczone, ale nie wymagają pełnowymiarowego budynku magazynowego.

Masz pytania?

Napisz do nas już teraz!

Systemy regałów z zadaszeniem i wiaty magazynowe CEL-LOG

Jeśli poszukujesz efektywnego rozwiązania do przechowywania towarów na zewnątrz, zdecyduj się na regały z zadaszeniem i wiaty magazynowe od CEL-LOG. Zapewniamy solidność konstrukcji, ochronę dla Twoich produktów oraz doskonałą relację ceny do jakości.

Zalety:

  • Zabezpieczenie towarów przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg czy słońce.
  • Efektywne wykorzystanie przestrzeni bez inwestowania w budowę pełnego magazynu.
  • Możliwość przechowywania szerokiej gamy produktów.
  • Łatwy dostęp do przechowywanych towarów.
  • Solidne konstrukcje zbudowane z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych.
  • Dopasowanie do różnorodnych potrzeb magazynowych.
  • Prosty montaż, nawet na nierównej powierzchni.

Znajdź nas

Regały magazynowe  z zadaszeniem

Konstrukcja regału z zadaszeniem opiera się na obudowaniu ścianek i zapewnieniu systemu odprowadzania wody. Profesjonalna realizacja gwarantuje skuteczne wykorzystanie konstrukcji do przechowywania towarów, które mogą być składowane w magazynach półotwartych.

Wiaty magazynowe

Przedsiębiorcy, którzy borykają się z ograniczoną przestrzenią magazynową, szukają alternatywnych rozwiązań do bezpiecznego składowania towarów. Z pomocą przychodzą wiaty magazynowe. Wiaty z zadaszeniem charakteryzują się lekką konstrukcją, najczęściej bazą jest regał wspornikowy. Zadaszenie jest oparte na stelażu pozbawionemu stałych ścian, dlatego dostęp do składowanego towaru jest możliwy z każdej strony.