Regały na towary niestandardowe

Jesteś tutaj:

Regały na towary niestandardowe

Regały na towary niestandardowe są specjalnie zaprojektowane do przechowywania przedmiotów o nietypowych rozmiarach czy kształtach, które nie mieszczą się na tradycyjnych półkach. Ich elastyczna konstrukcja i różnorodność konfiguracji umożliwiają bezpieczne i efektywne przechowywanie szerokiej gamy produktów.

Masz pytania?

Napisz do nas już teraz!

Regały na ładunki niestandardowe CEL-LOG

Nie pozwól, aby nietypowe wymiary Twoich produktów ograniczały możliwości Twojego magazynu. Wybierz regały na towary niestandardowe od CEL-LOG, które gwarantują elastyczność, bezpieczeństwo i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki możliwości dostosowania wymiarów półek do rozmiarów towaru, z łatwością pomieszczą produkty o nietypowych kształtach.

Znajdź nas

Regały Na Towary Niestandardowe - Cel-Log zdjęcie nr 3

Kiedy można powiedzieć, że towar jest niestandardowy?

Słysząc termin „towary niestandardowe”, bardzo często pojawia się pytanie: co to właściwe oznacza? Są to przede wszystkim produkty o nietypowych kształtach, o bardzo dużych gabarytach. Wśród asortymentu, który można zaliczyć do niestandardowego, znajdują się:

  • szpule na kable,
  • rolki,
  • blachy,
  • rury,
  • płyty.

Jakie regały na towary niestandardowe?

Dostępnych jest wiele regałów specjalistycznych dostosowanych do obsługi niestandardowego asortymentu, który trafia do magazynu. Najczęściej spotykanymi rozwiązaniami są regały paletowe, regały wjezdne oraz regały przepływowe.

Najczęściej regały na towary niestandardowe powstają na specjalne zamówienie, ze względu na konieczność dostosowania ich wymiarów do aktualnych potrzeb magazynowych.