Skup regałów

Jesteś tutaj:

Skup regałów magazynowych

Prowadzimy skup używanych regałów magazynowych. Skupujemy regały w każdej ilości. Działamy na terenie całej Polski, sami organizujemy transport. Nasza profesjonalna ekipa przeprowadza demontaż konstrukcji w sposób bezpieczny, ograniczający ryzyko powstania jakichkolwiek uszkodzeń. Istnieje także możliwość skorzystania z usługi naprawy posadzek, które uległy zniszczeniu po latach ustawiania na nich regałów.

Regały używane możemy również przyjąć w ramach rozliczenia dostawy regałów nowych.

Masz pytania?

Napisz do nas już teraz!

Skup regałów krok po kroku

Jesteśmy transparentni. Korzystając z usługi skupu regałów przejdziesz przez kilka kroków:

  1. Inwentaryzacja regałów magazynowych – sprawdzamy stan techniczny konstrukcji i sporządzamy listę sprzedażową.
  2. Wycena i przelew – negocjujemy satysfakcjonujące warunki odkupu, przelewamy pieniądze na Twoje konto.
  3. Demontaż i transport – nasza profesjonalna ekipa demontuje regały magazynowe. Mamy własny sprzęt i transport.
  4. Naprawa posadzki po kotwach – możemy dokonać renowacji posadzki magazynowej, jeżeli chcesz usunąć ślady po regałach.
 

Skup regałów używanych w CEL-LOG

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w dziedzinie systemów regałowych — oferujemy profesjonalny demontaż, transport oraz skup regałów używanych dla Klientów z różnorodnych branż. Najczęściej z naszej oferty korzystają Klienci, którzy planują wymianę wyposażenia, albo chcą przenieść sprzęt do innej lokalizacji. Wieloletnie wykorzystywanie regałów nierzadko wiąże się z uszkodzeniami posadzki, dlatego w naszej firmie zapewniamy też jej fachową naprawę, przywracając podłogi do idealnego stanu.

Jeżeli chcesz pozbyć się wyeksploatowanych systemów regałowych, możesz skorzystać z naszej oferty w każdej chwili. Świadczymy usługi wobec Klientów z całej Polski. Skupujemy konstrukcje w dowolnych ilościach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

 

Nasza oferta

Znajdź nas

Skup solidnych regałów magazynowych

Od demontażu i skupu regałów używanych, przez ich transport do nowego miejsca po skuteczną naprawę posadzek – jako wykwalifikowani profesjonaliści zapewniamy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie z zastosowaniem wyspecjalizowanego sprzętu. Na swoim koncie mamy już wiele realizacji dla przedsiębiorców z rozmaitych branż. Zdobyliśmy zaufanie i zyskaliśmy grono usatysfakcjonowanych Klientów.

Decyzję o skorzystaniu z usługi skupu regałów używanych możesz podjąć w każdej chwili, gdy uznasz, że to jedyny sposób na rozwiązanie problemów z wyposażeniem, które już Ci się nie przyda lub jest wyeksploatowane. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z naszych usług, które realizowane są na wysokim poziomie. Prowadzimy profesjonalną działalność, a nasz skup regałów magazynowych cieszy się bardzo dobrą renomą.

Gwarantujemy transakcje na bardzo dobrych warunkach dla obu stron. Przygotujemy dla Ciebie solidną ofertę, z której uzyskasz pełne zadowolenie.

Skup Regałów Magazynowych - Cel-Log zdjęcie nr 3

Jak działa skup regałów używanych?

Masz regały, które już nie są potrzebne w Twoim magazynie? Warto zdecydować się na ich sprzedaż, w celu uzyskania dodatkowych środków na nowe inwestycje.

Skup regałów magazynowych na korzystnych warunkach

Oferta skupu regałów magazynowych obejmuje ich demontaż przeprowadzany w bezpieczny sposób przez fachową ekipę, a także wycenę na podstawie faktycznego stanu konstrukcji. Ustalenie korzystnej ceny powoduje, że zysk z inwestycji jest naprawdę spory.

Zdemontowane oraz odkupione regały magazynowe już nie stanowią problemu dla przedsiębiorcy. Może on inwestować w konstrukcje o bardziej rozbudowanych technologiach i cieszyć się z prowadzenia skutecznego biznesu.

Rzetelny i kompleksowy skup regałów używanych

Klienci oczekują, że wycena oraz demontaż regałów magazynowych zostaną przeprowadzone w sposób kompleksowy, szybki i sprawny. Transakcja odbywająca się bez żadnych problemów pozwala na osiągnięcie dodatkowego zysku, który można przeznaczyć na nowe inwestycje.