Regały na materiały luźne

Jesteś tutaj:

Regały na materiały luźne

Regały na materiały luźne to rozwiązanie magazynowe stworzone specjalnie z myślą o składowaniu produktów sypkich, takich jak piasek, żwir czy nasiona. Dzięki specjalnej konstrukcji, umożliwiają one bezpieczne i higieniczne przechowywanie tego typu towarów.

Masz pytania?

Napisz do nas już teraz!

Regały na materiały luźne CEL-LOG

Zadbaj o bezpieczeństwo i efektywność przechowywania materiałów luźnych w swoim magazynie z CEL-LOG! Nasze regały na materiały luźne zostały zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach, gwarantując niezawodność i wysoką jakość. Wybierz CEL-LOG dla swojego magazynu!

Zalety:

  • Projekt regałów uwzględnia specyfikę przechowywanych materiałów luźnych.
  • Zabezpieczają materiały luźne przed rozsypaniem, co zwiększa bezpieczeństwo w magazynie.
  • Dzięki specjalnej konstrukcji, umożliwiają utrzymanie czystości.
  • Zwiększają wydajność pracy, skracając czas potrzebny na manipulację materiałami.

Znajdź nas

Systemy składowania towarów sypkich

Dostępnych jest szereg systemów składowania dedykowanych do obsługi towarów sypkich. Najczęściej są one przechowywane na paletach, ale chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem są regały magazynowe o odpowiedniej nośności i stabilności.

Jak prawidłowo dobrać regały na materiały luźne?

Wyjątkowo trudnym zadaniem jest dopasowanie regałów na materiały luźne, zgodnie z potrzebami. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Istotne jest przeanalizowanie aspektów funkcjonowania magazynu i obsługi towarów, pamiętając o zadbaniu o wysoki poziom bezpieczeństwa.

Kolejnym wyzwaniem okazuje się użytkowanie regałów zgodnie z instrukcją, ze względu na duże różnice pomiędzy jednostkami ładunkowymi. Worki z pisakiem czy żwirem mogą się przechylać.

Zachowując szczególną ostrożność, można jednak wprowadzić do magazynu bezpieczny system regałowy na materiały luźne.