Regały z półkami skośnymi

Jesteś tutaj:

Regały z półkami skośnymi

Regały z półkami skośnymi to specjalistyczne systemy magazynowania, które wykorzystują kątowe ustawienie półek do optymalnej prezentacji i łatwego dostępu do towarów. Regały skośne są idealne do sklepów, punktów handlowych, magazynów z częściami zapasowymi, gdzie towar ma być łatwo widoczny i dostępny dla pracowników lub klientów.

Masz pytania?

Napisz do nas już teraz!

Regały z półkami skośnymi CEL-LOG

Potrzebujesz regałów, które gwarantują szybki dostęp do towarów i efektywną prezentację asortymentu? Wybierz regały z półkami skośnymi od CEL-LOG! Nasze regały z półkami skośnymi łączą funkcjonalność z estetyką, zapewniając efektywne i wygodne zarządzanie towarem. Z CEL-LOG, Twój magazyn zawsze będzie funkcjonalny i atrakcyjny. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych innowacyjnych rozwiązaniach regałowych!

  • Regały z półkami skośnymi pozwalają na lepszą prezentację towarów, co jest istotne w punktach sprzedaży np sklepach odzieżowych.
  • Skośne półki ułatwiają szybki dostęp do towarów, co przyspiesza operacje magazynowe.
  • Regały z półkami skośnymi pozwalają na efektywne zagospodarowanie przestrzeni magazynowej.
  • Skośne półki ułatwiają obsługę regałów, co wpływa na komfort pracy personelu.

Znajdź nas

Regały Z Półkami Skośnymi - Cel-Log zdjęcie nr 3

Czym charakteryzuje się regał ze skośnymi półkami?

Regały ze skośnymi półkami to idealna propozycja dla Klientów dysponujących zróżnicowanym asortymentem, składowanym w skrzyniach oraz pojemnikach plastikowych.

Gdzie zastosowanie znajduje regał ze skośnymi półkami?

Wykorzystanie regałów ze skośnymi półkami jest uzasadnione w hurtowniach, zakładach produkcyjnych i działach kompletacji towaru. Przechowywane są tam głównie drobne elementy, podzespoły do kompletacji i wydawania na bieżąco.

Jak zbudowany jest regał ze skośnymi półkami?

Budowa regału ze skośnymi półkami nie różni się wiele od klasycznych regałów półkowych. W skład konstrukcji wchodzą jedynie specjalne trawersy, dzięki którym można uzyskać skos półki np. o 34 stopnie.

Trawersy są wyposażone w specjalną bandę, która zabezpiecza pojemniki przed niekontrolowanym zsunięciem się pojemników.