Regały półkowe

Jesteś tutaj:

Regały półkowe

Regały półkowe to rodzaj systemu przechowywania, który składa się z szeregu stałych lub regulowanych półek umieszczonych jedna nad drugą. Regały półkowe najczęściej wykonane są z metalu. Ich funkcjonalność, uniwersalność i różnorodność wzorów czynią je popularnym rozwiązaniem w sklepach i magazynach. Na regałach półkowych składować można m.in. narzędzia, części samochodowe, kartony, jak i drobne produkty.

Tworzone z myślą o naszych klientach konstrukcje umożliwiają bezpieczne składowanie ładunków. Oferujemy regały półkowe tworzone na wymiar, co pozwala na skuteczne wykorzystanie przestrzeni użytkowej.

 

Masz pytania?

Napisz do nas już teraz!

Zalety regałów półkowych

 • Wszechstronne zastosowanie – regały półkowe mogą być stosowane w wielu miejscach – od dużego magazynu, po zaplecze sklepu.
 • Regulowana konstrukcja – większość modeli oferuje możliwość dostosowania odległości między półkami, co umożliwia przechowywanie przedmiotów różnej wielkości.
 • Optymalizacja miejsca – pionowa konstrukcja regałów półkowych pozwala maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce.
 • Łatwy montaż – regały półkowe są łatwe do montażu i demontażu
 • Trwałość i odporność – wykonane z mocnych materiałów, wielopoziomowe regały półkowe są odporne na uszkodzenia i mogą służyć przez długie lata. To konstrukcje, na które zdecydowanie warto postawić w momencie kompletowania wyposażenia magazynu.
 • Możliwość personalizacji – metalowe regały półkowe dają możliwość stworzenia konstrukcji indywidualnie dopasowanych do potrzeb Klienta.

  Możesz stworzyć ciąg regałów ustawianych szeregowo przy ścianach lub zdecydować się na wolnostojące konstrukcje, które zapewniają niezawodną prezentację towarów. Ten aspekt jest szczególnie ważny, gdy regał półkowy wybierany jest do przestrzeni sklepowej i pełnić zarówno bezpieczną funkcję składowania towarów, jak i zapewniać estetyczną prezentację asortymentu.

 • Bezpieczeństwo towarów i pracowników – regały półkowe są w pełni dostosowane do bezpiecznego składowania towarów.
 

Regały półkowe Cel-Log

Szukasz sprawdzonego rozwiązania do przechowywania towarów w swoim magazynie? Nasze regały półkowe zwiększą wydajność i efektywność przestrzeni magazynowej, umożliwiając łatwą organizację i dostęp do produktów. Ich mocna konstrukcja i możliwość dostosowania wysokości półek gwarantują bezpieczeństwo Twoich pracowników. Zwiększaj pojemność magazynu wertykalnie, zyskując więcej miejsca.

Takie cechy jak trwałość, solidność i bezpieczeństwo sprawia, że regały magazynowe półkowe są chętnie wybierane przez naszych Klientów. Nośność regałów półkowych zazwyczaj zamyka się w przedziale od 40 do 550 kg. Solidne półki metalowe są w stanie wytrzymać największe obciążenia. Ergonomicznie zaprojektowane konstrukcje gwarantują efektywne wykorzystanie. Można przymocować je do ścian lub posadzek, w celu uzyskania odpowiedniej stabilności konstrukcji. W każdym momencie możliwa jest zmiana ich położenia, co pozwala na dopasowanie układu do aktualnych potrzeb.

Szeroki zakres oferowanych konstrukcji powoduje, że możesz z naszą pomocą zrealizować wszystkie potrzeby magazynowe. Wybierz regały półkowe CEL-LOG – dla bezpiecznego, zorganizowanego i efektywnego magazynu!

 
Regały Półkowe - Cel-Log zdjęcie nr 3

Nasza oferta

Znajdź nas

Regały Półkowe - Cel-Log zdjęcie nr 4

Czym cechują się najlepsze regały półkowe?

Regały półkowe są przystosowane do składowania towarów niespaletyzowanych, w opakowaniach jednostkowych, luzem lub w specjalnych pojemnikach. Na komfort ich użytkowania wpływ ma kilka czynników.

 • Indywidualny projekt

Projektowane z myślą o potrzebach klientów regały pozwalają na perfekcyjne zagospodarowanie przestrzeni i bezpieczne składowanie asortymentu. Można zainwestować w konstrukcje wzbogacone o półki o średniej lub dużej wytrzymałości. Każdy regał może mieć optymalną nośność, zgodną z potrzebami klienta.

 • Ergonomia

W przypadku regałów półkowych nie ma konieczności kotwienia do podłoża lub mocowania do ścian. Dzięki temu wyróżniają się szybką zmianą ustawienia, w zależności od potrzeb. W dodatku, regały półkowe można wzbogacić o bogate wyposażenie dodatkowe.

 • Modułowa budowa

Istnieje możliwość łączenia szeregowego regałów półkowych. Nieograniczonej długości ciągi regałowe umożliwiają przechowywanie różnych materiałów i bezproblemowy do nich dostęp. W każdej chwili jest możliwość rozbudowy o kolejne kolumny. 

Dlaczego warto zdecydować się na regały półkowe z naszej oferty?

Od początku działalności stawiamy na jakość i precyzyjną realizację potrzeb naszych Klientów. Regały półkowe dostępne w naszej ofercie odznaczają się wysoką jakością wykonania. Przestrzegamy wysokich standardów produkcyjnych, a tym samym możesz uzyskać absolutną pewność, że nabywasz konstrukcję bezpieczną.

Półki dostosowane do zróżnicowanych potrzeb magazynowych

Głównym atutem konstrukcji półkowych dostępnych w naszym asortymencie jest szeroki wachlarz konfiguracji, na jakie można się zdecydować. Głębokości regałów półkowych może wynosić 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 700 mm, 800 mm oraz 1000 mm. Pełna personalizacja powoduje, że regały półkowe dostosowują się niemal do każdych warunków panujących w magazynie.

Bogaty asortyment akcesoriów dodatkowych

Aby jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność regałów półkowych dostępnych w naszej ofercie, możesz nabyć bogate wyposażenie dodatkowe. Przygotowaliśmy przeróżne osłony, zabezpieczenia i wypełnienia, dzięki którym wielopoziomowe regały półkowe są w każdym aspekcie dopasowane do potrzeb użytkownika.

 

 

Regały Półkowe - Cel-Log zdjęcie nr 5

Bezpieczne magazynowanie z regałami półkowymi Cel-Log

Wybierając dostępne w naszej ofercie regały metalowe półkowe zyskujesz przestrzeń do bezpiecznego i komfortowego składowania towarów drobnicowych, lekkich oraz ciężkich. Zarządzanie towarami odbywa się z łatwością, a kontrola stanu magazynowego nie stanowi większego problemu, tak samo jak kompletowanie zamówień na czas. Postaw na regał półkowych Cel-Log, a nie pożałujesz inwestycji służącej przez długi czas.