Regały magazynowe Kraków

You are here:

Regały magazynowe Kraków

Dla Klientów z Krakowa i okolicznych miejscowości przygotowaliśmy kompleksową ofertę na regały magazynowe. Kraków ma do wyboru wyposażenie magazynowe różnego typu: regały paletowe, regały półkowe, regały wspornikowe, regały przesuwne i wiele innych. Dostarczamy zarówno nowe, jak i używane konstrukcje.

Masz pytania?

Działasz w Krakowie?
Napisz do nas już teraz!

Regały magazynowe – Kraków ma zagwarantowaną dostawę

Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, jakich zatrudniamy w naszej firmie, dbają o szybką realizację zamówień, jak i dostawę pod wskazany adres. Działalność prowadzimy w Krakowie i okolicznych miejscowościach.

Firmy z Krakowa mogą u nas zaopatrzyć się w kompleksowe wyposażenie magazynu. Świadczymy profesjonalną pomoc przy wyborze konkretnych rozwiązań wspierających działalność biznesową oraz bezpieczne składowanie towarów.

Oferujemy nie tylko regały paletowe w Krakowie

Regały paletowe, półkowe, przepływowe, wspornikowe, wjezdne, przesuwne, sklepowe, Pallet Shuttle to systemy magazynowe, które znajdziesz w naszej bogatej ofercie. Asortyment składa się z konstrukcji wytrzymałych, dostępnych w wielu wariantach, jeśli chodzi o wymiary. Inwestycja w konstrukcje dostępne w ofercie CEL-LOG jest zawsze opłacalna, a co najważniejsze możliwa na długie lata.

Oferujemy niezawodne, trwałe i przystosowane do zróżnicowanych potrzeb Klientów regały paletowe. Kraków i okoliczne miejscowości zyskują dzięki nam bogate wyposażenie obiektów magazynowych, produkcyjnych i usługowych. 

Nasze regały magazynowe w Krakowie

Działamy w Twoim mieście