Regały paletowe

Jesteś tutaj:

Regały paletowe

Regały paletowe to specjalistyczne systemy magazynowania, zaprojektowane do przechowywania towarów na paletach. Konstrukcja regałów paletowych pozwala na wykorzystanie wózków widłowych do łatwego załadunku i rozładunku palet, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla dużych, przemysłowych magazynów. Metalowe regały paletowe umożliwiają przechowywanie wielu typów produktów i towarów. Prosta budowa regałów wysokiego składowania daje możliwość elastycznego dopasowania do przestrzeni magazynowej. Wpływa to na komfortowe zarządzanie pracą w magazynie.

Systemy regałów paletowych CEL-LOG są bezpieczne w eksploatacji. Jest możliwość wzbogacenia ich o wyposażenie dodatkowe podnoszące funkcjonalność i umożliwiające m.in. składowanie towarów drobnicowych. Uniwersalna konstrukcja gniazd paletowych zapewnia skuteczną kontrolę stanu magazynowego.

Masz pytania?

Napisz do nas już teraz!

Zalety regałów paletowych

  • Efektywność – regały paletowe maksymalizują wykorzystanie przestrzeni magazynowej poprzez składowanie palet poziomami.
  • Dostęp bezpośredni – dzięki regałom paletowym, każda paleta jest łatwo dostępna, co usprawnia działanie magazynu.
  • Bezpieczeństwo – solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo składowanych towarów.
  • Wysoka nośność – regały na palety euro są zaprojektowane do przechowywania ciężkich towarów.
  • Elastyczność – gniazda regałowe te można dostosować do różnych wielkości palet i różnorodnych wymogów magazynowych.
  • Różne typy regałów – mnogość rozwiązań systemów paletowych pozwala dobrać regały do konkretnych potrzeb obiektu magazynowego.

Regały paletowe Cel-Log

Poszukujesz efektywnego rozwiązania, które usprawni pracę Twojego magazynu? Wybierz regały paletowe CEL-LOG! Systemy regałów magazynowych na palety CEL-LOG zapewnią maksymalne wykorzystanie przestrzeni, jednocześnie  poprawiając organizację i dostępność towarów. Wytrzymała  konstrukcja i możliwość dostosowania do różnych rozmiarów palet czynią nasze regały paletowe idealnym wyborem dla każdego, kto chce zoptymalizować procesy w swoim magazynie.

W ofercie posiadamy różne warianty regałów na palety, dostosowane do indywidualnych potrzeb magazynowych. Bardzo dużą popularnością cieszą się regały magazynowe paletowe wysokiego składowania, które umożliwiają długoletnią eksploatacją oraz maksymalnie wykorzystują przestrzeń, także na wysokość.

 

Nasza oferta

Regały paletowe na zamówienie
Oferujemy regały paletowe różnych typów w tym dostosowane to indywidualnych potrzeb Klientów.
Skup i sprzedaż regałów paletowych
Prowadzimy skup i sprzedaż regałów używanych. Skupujemy regały magazynowe paletowe w każdej ilości.
Montaż i demontaż regałów paletowych
Oferujemy profesjonalny montaż i demontaż regałów paletowych w obiektach Klientów.
Przeglądy eksperckie regałów paletowych
Wykonujemy okresowe przeglądy regałów magazynowych wraz z pełną dokumentacją.

Akcesoria do regałów paletowych

Do wszystkich systemów paletowych dostępnych w naszej ofercie dokupisz wyposażenie dodatkowe, które podnosi funkcjonalność konstrukcji. Możesz wybrać m.in. ograniczniki palet, belki poprzeczne do płyt wiórowych czy śruby do posadzki.

Znajdź nas

Jakie regały paletowe oferujemy?

Regały paletowe muszą realizować podstawowe zadania pozwalające na bezpieczne składowanie i wydawanie towarów. Korzystając z naszej bogatej oferty, możesz dopasować konkretny typ regału wysokiego składowania do rodzaju obsługiwanych ładunków.

Regały rzędowe

Dostosowane do potrzeb niemal każdego magazynu. Rzędowe regały paletowe wyróżniają się prostą budową i stanową najprostsze rozwiązanie, na jakie możesz się zdecydować. Zapewniają bezpieczną pracę i skuteczne porządkują przestrzeń magazynową. Przystosowane są do składowania towarów spaletyzowanych i niespaletyzowanych.

Regały wjezdne

Wykorzystywane w magazynach z ograniczoną ilością dróg transportowych. Regały paletowe wjezdne spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Składowanie odbywa się w sposób bezpieczny, efektywny i wydajny.

Regały przepływowe

Konstrukcja jest wzbogacona o rolki z zachowaniem minimalnego spadu, co umożliwia przesuwanie się palet przy wykorzystaniu sił grawitacji. Regały przepływowe sprawdzają się przede wszystkim w magazynach obsługujących towary z krótkim terminem ważności.

Regały paletowe na wymiar – rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

Naszą produkcję wyróżnia elastyczność, dlatego jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie regał magazynowy paletowy o dowolnych wymiarach, w nietypowym kolorze, nośności oraz z dodatkiem elementów spełniających wszystkie oczekiwania.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy właściciel magazynu ma inne potrzeby, dlatego oferujemy konstrukcje w pełni do nich dostosowane.

W naszym asortymencie znajdują się perfekcyjnie wykonane regały paletowe. Wymiary można wybrać dokładnie takie, jakich potrzebujesz, aby maksymalnie zagospodarować przestrzeń użytkową. Dysponujemy konstrukcjami o wysokości od 2 do 15 metrów, przy których gniazdo paletowe może mieć od 400 do 2000 mm głębokości i długość belek od 800 do 5000 mm. Elastyczne podejście do potrzeb sprawia, że zaopatrujemy zarówno prywatne, niewielkie magazyny, jak i duże hale magazynowe.

Regały paletowe dostępne w naszej ofercie w każdym aspekcie spełniają indywidualne potrzeby Klientów. Dostosowane są do wielu branż, dzięki temu, że można skorzystać z wyposażenia dodatkowego.

Gwarantują szybki i bezproblemowy załadunek oraz rozładunek, a kompletowanie zamówień odbywa się w ekspresowym tempie. Decydując się na regały paletowe, można tanim kosztem wyposażyć magazyn i zarządzać nim w profesjonalny sposób.

Szybka i dokładna realizacja zamówień na regały paletowe euro

Sprawna i profesjonalna obsługa to aspekty, na jakie Klienci zwracają szczególną uwagę. Staramy się sprostać oczekiwaniom, realizując zamówienia w jak najkrótszym czasie, dbając jednocześnie o utrzymanie wysokiej jakości produkcji.

Zanim przechodzimy do realizacji, organizujemy spotkanie, w trakcie którego poznajemy potrzeby Klienta, rozwiewamy wszystkie wątpliwości na temat funkcjonalności konstrukcji. Dopinamy szczegóły realizacji, w zależności od indywidualnych potrzeb Klientów. Jesteśmy w stanie wcielić w życie niemal każdą koncepcję, pamiętając jednocześnie o przyjętych ramach budżetowych. Wycena zawsze odbywa się na przejrzystych warunkach. Wiesz, za co płacisz. Otrzymujesz wysokiej klasy regały paletowe, z możliwością eksploatacji przez długie lata.

 

 

Regały Paletowe - Cel-Log zdjęcie nr 4

 

Czym kierować się wybierając regały na palety?

Zanim dokonasz konkretnego wyboru, warto zastanowić się, jakie aspekty mają największe znaczenie przy wyborze regałów paletowych.

Gabaryty jednostki składowania na regałach

Do obsługi ustandaryzowanych palet najlepsze są klasyczne regały paletowe. Można również rozszerzyć funkcjonalność konstrukcji o półki, gdy obsługiwane mają być również opakowania jednostkowe oraz zbiorcze.

Do obsługi towarów dłużycowych, można rozszerzyć regał paletowy o wsporniki. Konstrukcja jest wtedy pozbawiona przednich słupów nośnych.

Regał na palety a dostęp do pojedynczej jednostki składowania

W przypadku niektórego asortymentu niezwykle ważny jest dostęp do poszczególnych jednostek ładunkowych. Dotyczy to przede wszystkim produktów spożywczych z ograniczoną datą ważności.

Regały na palety euro a wykorzystanie przestrzeni magazynowej

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej to kluczowa kwestia w każdym magazynie. Niemal wszystkie dostępne w sprzedaży regały magazynowe paletowe umożliwiają zastosowanie wysokiego składowania, które jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Regał magazynowy na palety może mieć wysokość nawet 12 metrów.

Regały paletowe tradycyjne a urządzenia transportu wewnętrznego

Aby gniazdo paletowe było zarządzane szybko i sprawnie, regał magazynowy paletowy należy obsługiwać przy pomocy standardowych wózków podnośnikowych i czołowych.

Regały magazynowe na palety a dostępny budżet

Obecnie można zamówić regały paletowe, wymiary których są dostosowane do aktualnych potrzeb użytkownika. Stopień zaawansowania konstrukcji determinuje posiadany budżet. Najtańsze są standardowe regały z szerokimi alejkami.

 

Regały Paletowe - Cel-Log zdjęcie nr 5