Regały z półkami wannowymi

Jesteś tutaj:

Regały z półkami wannowymi

Regały z półkami wannowymi, nazywane też regałami kubełkowymi, są unikalnym rozwiązaniem magazynowym, gdzie półki mają formę „wanny” lub „kubełka”, co zapobiega przesuwaniu się i przewracaniu towarów. Są idealne do przechowywania małych, luźnych przedmiotów.

Masz pytania?

Napisz do nas już teraz!

Regały kubełkowe CEL-LOG

Zadbaj o bezpieczeństwo i porządek w swoim magazynie dzięki regałom z półkami wannowymi od CEL-LOG. Regały kubełkowe gwarantują nie tylko wydajne wykorzystanie przestrzeni, ale także łatwy i szybki dostęp do przechowywanych przedmiotów. Dzięki konstrukcji wannowej, towary są stabilne i bezpieczne przed przesuwaniem się lub przewracaniem.

Znajdź nas

Do czego wykorzystywane są regały z półkami wannowymi?

Tzw. regały kubełkowe dedykowane są do obsługi pojemników z płynami lub butelek z ociekającymi płynami. Mają zagięte do góry brzegi oraz zespawane ze sobą narożniki.

Najczęściej wykorzystywane są w warsztatach samochodowych, magazynach chemii oraz na stacjach benzynowych, do składowania olejów, smarów, płynów do spryskiwaczy. Znajdują również zastosowanie w marketach budowlanych do eksponowania i składowania farb, lakierów i rozpuszczalników.

Jakie zalety posiadają regały kubełkowe?

Decydując się na regały z półkami wannowymi, masz pewność czystego składowania ociekających przedmiotów, ze względu na zespawaną półkę wannową. Są one wyposażone w krawędzie ze wszystkich stron. Ułatwia to utrzymanie terenu wokół w czystości, w przypadku rozlania któregokolwiek z produktów.