Zabezpieczenia regałów

Jesteś tutaj:

Zabezpieczenia regałów

Zabezpieczenia regałów to elementy używane do ochrony struktury regałów i przechowywanych na nich produktów. Chronią one regały przed uszkodzeniami mechanicznymi (np. podczas pracy wózków widłowych) oraz wpływem warunków atmosferycznych.

Zastosowane w magazynie zabezpieczenia regałowe, takie jak odbojniki i osłony regałów magazynowych zwiększają poziom bezpieczeństwa oraz chronią konstrukcje przed uszkodzeniami.

Masz pytania?

Napisz do nas już teraz!

Dlaczego warto?

  • Zabezpieczenia regałów zwiększają bezpieczeństwo pracy w magazynie i przedłużają żywotność regałów, chroniąc je przed uszkodzeniami. Pozwalają także na lepsze zabezpieczenie przechowywanych produktów oraz minimalizują ryzyko wypadków.

 

  • Zabezpieczenia mogą mieć różne formy – od prostych elementów takich jak kątowniki czy osłony narożnikowe, poprzez wytrzymałe siatki zabezpieczające czy palety podłogowe, aż po zaawansowane systemy zabezpieczeń antysejsmicznych. Wybór odpowiedniego zabezpieczenia zależy od charakterystyki magazynu oraz rodzaju przechowywanych towarów.

Zabezpieczenia regałów Cel-Log

W CEL-LOG stawiamy na bezpieczeństwo. Dlatego oferujemy szeroką gamę zabezpieczeń regałów, które pomagają chronić zarówno regały, jak i ich zawartość.

Wybierając zabezpieczenia regałów od CEL-LOG, zyskujesz pewność, że Twój magazyn jest odpowiednio chroniony. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie. Postaw na:

  • Większy poziom bezpieczeństwa
  • Mniejszą ilość awarii
  • Niższe koszty utrzymania magazynu

 

Nasza oferta

Odbojniki magazynowe
Dostępne w różnych wymiarach, dlatego możesz dopasować je do indywidualnych potrzeb.
Osłony regałów
Wykonywane z najwyższej jakości materiałów, są zgodne z unijnymi przepisami i normami.

Znajdź nas

Zabezpieczenia w magazynie są nieodłącznym elementem wyposażenia. Chronią regały magazynowe i nie tylko przed uszkodzeniami. W naszej ofercie znajdziesz standardowe produkty w najpopularniejszych rozmiarach, jak i zabezpieczenia o nietypowych wymiarach. Zaplecze techniczne Twojego magazynu z naszą pomocą może być bezpieczne. W ofercie CEL-LOG zabezpieczenia magazynowe takie, jak odbojniki i osłony są dostępne w wielu rozmiarach i formach. Przygotowaliśmy akcesoria, które zadbają o wysoki poziom bezpieczeństwa w Twoim magazynie. Na życzenie Klienta możemy przygotować je na indywidualne zamówienie. Chcemy, aby poziom bezpieczeństwa w Twoim magazynie był najwyższy z możliwych.