Regały na butelki

Jesteś tutaj:

Regały na butelki

Regały na butelki to specjalistyczne systemy magazynowania, które zostały zaprojektowane z myślą o przechowywaniu wszelkiego rodzaju butelek. W sklepach, restauracjach, winiarniach czy magazynach, regały na butelki pomagają zorganizować przestrzeń i zapewnić bezpieczne warunki dla przechowywanych produktów.

Masz pytania?

Napisz do nas już teraz!

Regały na butelki CEL-LOG

Potrzebujesz solidnych i praktycznych regałów do przechowywania butelek? Wybierz regały na butelki od CEL-LOG! Z naszymi rozwiązaniami magazynowymi zapewnisz swoim butelkom idealne warunki przechowywania i zorganizujesz przestrzeń w estetyczny sposób.

Zalety:

  • Regały na butelki mają specjalną konstrukcję dostosowaną do przechowywania okrągłych przedmiotów.
  • Ułatwiają segregację butelek według różnych kryteriów.
  • Specjalne przegrody zapewniają stabilność przechowywanych butelek.
  • Regały można dostosować do różnych rozmiarów i kształtów butelek.
  • Wytrzymałe na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, idealne zarówno do pomieszczeń wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Znajdź nas

Regały na butelki — charakterystyka

Przechowywanie butelek z napojami bezalkoholowymi oraz alkoholowymi wymaga zastosowania odpowiednich regałów lub stojaków. Butelki muszą być bezpiecznie przechowywane, chronione i pozbawione wibracji. Regały na butelki można wykonać z metalu, drewna lub plastiku.

Szczególną odpornością na uszkodzenia wyróżniają się regały metalowe. Mogą być przechowywane nawet w trudnych warunkach. Posiadają powłokę antykorozyjną i są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia.

Istnieje możliwość zamówienia regału na wymiar dopasowanego do dowolnej ilości obsługiwanych butelek oraz miejsca, jakie znajduje się na danej przestrzeni.