Regały używane

Jesteś tutaj:

Regały używane

Regały używane to konstrukcje magazynowe, które były wcześniej eksploatowane w innym miejscu, ale nadal są w pełni funkcjonalne i bezpieczne. Wykorzystanie regałów używanych, umożliwia wyposażenie magazynu w regały w niższej cenie niż miało by to miejsce w przypadku nowych regałów magazynowych. Używane regały paletowe mogą być wykorzystane w różnych typach magazynów – wszędzie tam, gdzie kluczowe jest efektywne zarządzanie przestrzenią i bezpieczeństwo przechowywanych towarów.

Nasze używane regały magazynowe wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Gwarantujemy, że dostępne konstrukcje są bezpieczne, sprawdzone i niezawodne. Prowadzimy skup oraz sprzedaż konstrukcji paletowych, półkowych oraz sklepowych.

Masz pytania?

Napisz do nas już teraz!

Zalety regałów używanych

 • Atrakcyjna cena – regały używane są znacznie tańsze od nowych systemów. To idealne rozwiązane zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców.
 • Ekologia – wykorzystanie regałów używanych to ekologiczny wybór, pomagający zmniejszyć ilość odpadów.
 • Wytrzymałość – mimo wcześniejszego użytkowania, regały zostają odpowiednio sprawdzone pod kątem wytrzymałości, tak, aby mogły służyć przez wiele lat.
 • Różnorodność – w ofercie posiadamy różne rodzaje używanych regałów paletowych. 
 • Odzyskanie powierzchni magazynowej – zapewniamy szybki demontaż konstrukcji regałowych. W krótkim czasie możesz odzyskać przestrzeń i ją przeorganizować.
 

Używane regały paletowe Cel-Log

Potrzebujesz solidnych i trwałych regałów paletowych, ale budżet jest Twoim ograniczeniem? CEL-LOG ma rozwiązanie! Nasze używane regały magazynowe są starannie sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa i funkcjonalności, oferując Ci niezawodność i wydajność w korzystnej cenie. Zyskujesz konstrukcje, dzięki którym nie tylko zaoszczędzisz, ale zyskasz wyposażenie pozwalające na prowadzenie w pełni profesjonalnej działalności.

Oferujemy najwyższej jakości używane regały paletowe do magazynu w atrakcyjnych cenach. Są tańszym rozwiązaniem o bardzo dobrych parametrach technicznych. Przed dopuszczeniem ich do sprzedaży, wykonujemy niezbędne przeglądy eksperckie, w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Wybierając CEL-LOG, nie tylko oszczędzasz, ale też działasz proekologicznie, dając drugie życie solidnym konstrukcjom magazynowym.

Nasza oferta

Skup regałów używanych

Oferujemy najkorzystniejsze ceny odkupu regałów używanych. Jeszcze zyskasz, decydując się na współpracę z nami. Oferta CEL-LOG obejmuje:

 • szybką wycenę, dlatego w krótkim czasie można sfinalizować transakcję, zyskać pieniądze i pozbyć się problemu, jakim są regały półkowe używane,
 • demontujemy regały paletowe używane. Zabezpieczamy konstrukcje, aby możliwa była ich ponowna sprzedaż po dokładnej weryfikacji. Załatwiamy również wszystkie sprawy związane z transportem. O żaden aspekt nie musisz się martwić,
 • istnieje możliwość skorzystania z naprawy posadzki magazynowej, która zawsze ulega uszkodzeniu po kotwiczeniu w niej konstrukcji regałowych.
 

Sprzedaż regałów używanych

Nasza firma prowadzi nie tylko skup regałów używanych, ale także je odsprzedaje po wcześniejszej, dokładnej analizie stanu technicznego. Do naszych Klientów trafiają wyłącznie regały magazynowe paletowe używane będące w bardzo dobrym stanie. Możesz bez większych problemów nabyć w niezwykle atrakcyjnych cenach:

 • regał sklepowy używany,
 • regał paletowy używany,
 • regał magazynowy używany.

Znajdź nas

Regały paletowe używane — na co zwrócić uwagę?

Regały paletowe używane są bardzo dobrą inwestycją, ale pod pewnymi warunkami. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na dołączoną do nich dokumentację. Ważne, aby mieć wgląd w dotychczasową historię konstrukcji, przeprowadzane naprawy, przeglądy eksperckie i bieżące. Jest to potwierdzenie sprawności regałów paletowych, a na tym zależy każdemu inwestorowi.

Najbezpieczniej jest kupić regały paletowe używane bezpośrednio od sprawdzonego dostawcy. Klient CEL-LOG otrzymuje pełną dokumentację, poprawne i gotowe do zawieszenia tablice, a także gwarancję. Taka inwestycja jest bardzo opłacalna i pod wieloma względami zabezpieczona. Ponadto można liczyć na bardzo korzystne ceny przy dużym zamówieniu oraz wsparcie techniczne profesjonalnej ekipy w razie jakichkolwiek problemów.

Proszę również pamiętać o zapoznaniu się z aspektami technicznymi konstrukcji regałowych, w celu dopasowania ich do aktualnych potrzeb.

Regały Używane - Cel-Log zdjęcie nr 3

Kiedy warto wybrać regały używane?

Na początku prowadzenia działalności przedsiębiorcy zmagają się z koniecznością zainwestowania dużej ilości pieniędzy. Gdy ich brak, warto poszukać oszczędności, jednocześnie nie tracąc na jakości. Takim rozwiązaniem są używane regały paletowe, które znajdziesz w naszej ofercie. Są znacznie tańsze, a jednocześnie wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi – praktycznie jak nowe konstrukcje.

Oferowane przez nas regały paletowe w wersji używanej są stabilne, bezpieczne i niezawodne. Zadbaliśmy o dopuszczenie do sprzedaży wyłącznie konstrukcji o najlepszych parametrach technicznych.

 

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą ofertę?

Jesteśmy renomowaną firmą o wieloletnim doświadczeniu, która przygotowała kompleksową ofertę skupu i sprzedaży regałów magazynowych. Doradzamy naszym Klientom najlepsze rozwiązania dostosowane do ich potrzeb, jak i posiadanego budżetu. Często jedynym i najlepszym wyborem są regały używane magazynowe, aby rozpocząć działalność w branży składowania.

Kupując od nas regał używany, masz pewność, że został bardzo dokładnie sprawdzony, posiada pełną dokumentację techniczną i niezbędne przeglądy. Używane systemy paletowe CEL-LOG spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.