Sprzedaż regałów używanych

Jesteś tutaj:

Sprzedaż regałów używanych

Używane regały magazynowe to rozwiązanie dedykowane dla firm, które szukają oszczędnych rozwiązań do przechowywania swoich produktów. Pomimo tego, że regały te były wcześniej wykorzystywane w innych obiektach, są w pełni sprawne i spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa.

Oferujemy regały używane na sprzedaż różnego typu i w różnych konfiguracjach.

Masz pytania?

Napisz do nas już teraz!

Dlaczego wato postawić na regały używane?

  • Używane regały na sprzedaż są w dobrym stanie technicznym oraz dokładnie sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa.
  • Używane regały są tańsze niż nowe, co pozwala firmom na  oszczędności.
  • Kupno używanych regałów to zrównoważona praktyka, która pomaga zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.
  • Dostępne są różne rodzaje i modele używanych regałów, co pozwala na dostosowanie rozwiązania do specyficznych potrzeb magazynu.

Sprzedaż regałów używanych – postaw na CEL-LOG

W CEL-LOG rozumiemy, jak ważne jest dla znalezienie odpowiedniego rozwiązania magazynowego w przystępnej cenie. Właśnie dlatego oferujemy szeroki wybór używanych regałów magazynowych na sprzedaż. Wybierając naszą ofertę, zyskujesz nie tylko atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim pewność, że Twoje  towary będą bezpiecznie przechowywane. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie!

Nasza oferta

Znajdź nas

Sprzedaż Regałów Używanych - Cel-Log zdjęcie nr 3

Używane regały magazynowe – kup od producenta!

Chcesz kupić używane regały do magazynu? Warto zapoznać się z ofertą przygotowaną bezpośrednio przez nas – producenta CEL LOG. Uzyskasz pewność, że konstrukcje przed dopuszczeniem do sprzedaży są dokładnie sprawdzane i przechodzą niezbędne przeglądy techniczne.

Przetestowane używane regały magazynowe w atrakcyjnej cenie

Zaproponowanie kompleksowej oferty przez producenta jest dziś konieczne, ze względu na wymogi rynku oraz potrzeby klientów. Można zdecydować się na zakup używanych regałów magazynowych, które wspierają profesjonalną działalność związaną ze składowaniem jednostek ładunkowych. Ponadto konstrukcje są dostępne w korzystnych cenach.

Kompleksowe usługi w jednym miejscu

Kupując regały metalowe używane bezpośrednio od CEL LOG, możesz liczyć na pełne wsparcie, jeżeli chodzi o przeglądy techniczne i naprawy, gdy zajdzie taka potrzeba. Podpowiadamy również, jak eksploatować regały paletowe używane.