Blog

You are here:
Blog - Cel-Log zdjęcie nr 3
Regał do mroźni – jak go wybrać?

Magazyny typu mroźnia i chłodnia stawiają przed pracownikami wyzwania niespotykane w standardowych warunkach magazynowych. Niskie temperatury, które mogą dochodzić nawet do -30 stopni Celsjusza, a także wysoka wilgotność powietrza i oszronienie, utrudniają widoczność i pracę przy regałach z towarem.

Zobacz więcej
Blog - Cel-Log zdjęcie nr 5
Zalety wykorzystania używanych regałów magazynowych

W czasach, gdy trwa ciągłe poszukiwanie optymalizacji kosztów oraz ekologicznych rozwiązań w biznesie, używane regały magazynowe zyskują na popularności. Przyczyniają się do redukcji wydatków, jak również ograniczają produkcję odpadów i zużycie zasobów. W tym artykule przyjrzymy się głębiej zaletom związanym z wykorzystaniem używanych regałów magazynowych.

Zobacz więcej
Blog - Cel-Log zdjęcie nr 6
Rodzaje regałów paletowych

W artykule omówimy różne rodzaje regałów paletowych: stałe, przesuwne oraz przelotowe i przepływowe. Każdy typ regału paletowego ma swoje specyficzne cechy i może być odpowiedni dla różnych magazynów i towarów. Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje, które pomogą zrozumieć, jaki typ regału paletowego będzie najlepszy dla Twojej firmy.

Zobacz więcej
Blog - Cel-Log zdjęcie nr 7
Regały wspornikowe – definicja, zastosowanie, budowa

Kłopoty, jakie powodują w trakcie składowania towary dłużycowe, sprawiły, że musiało powstać dedykowane do ich przechowywania rozwiązanie. Są to regały wspornikowe, inaczej nazywane regałami dłużycowymi. W tym artykule postaramy się omówić ze szczegółami specyfikę, zastosowanie i zasady prawidłowego składowania towarów na regałach wspornikowych.

Zobacz więcej
Blog - Cel-Log zdjęcie nr 8
Regały do sklepu z butami — co musisz wiedzieć?

W każdym obiekcie handlowym niezbędne jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej, ale z uwzględnieniem estetyki. Wystrój sklepu obuwniczego można zbudować przy pomocy profesjonalnych, dedykowanych półek. Jak wybrać regały sklepowe na buty? Jakimi cechami powinny się wyróżniać? Sprawdź te i wiele innych kwestii dotyczących wyposażenia sklepu obuwniczego.

Zobacz więcej